Aktualności

W tej chwili nie ma, żadnych aktualności

 

Komentarze  

#30 Joanna 2017-10-24 15:14
Jaś i Vojta
Jaś urodził się jako wcześniak z torbielkami w mózgu,wzmożonym napięciem i szpotawą stópką. Później doszła asymetria. Trafiliśmy do pani Ani. Po 2 miesiącach stópka Jasia była zupełnie wyprowadzona. Ćwiczyliśmy również metodą NDT Bobath. Niestety zarówno u pani Ani jak i w domu Jaś się buntował, krzyczał, co dawało powolną poprawę. Później diagnoza uległa zmianie-lekuomolacja okołokomorowa(niedotlenienie) obu płatów czołowych. Pani Ania powiedziała-W tej sytuacji tylko Vojta. I tu zaskoczenie-Jaś nie płacze przy ćwiczeniach, a często się nawet uśmiecha. Byliśmy zszokowani, że dziecko, które tak krzyczało przy Bobacie, na Vojtę reaguje ze spokojem. Po 3 tyg Vojty Jaś zrobił większe postępy niż po 2 mies Bobata. Co więcej, uregulował sobie rytm dziennych posiłków i drzemek, nocne spanie. Podsumowując POLECAMY VOJTĘ. Serdecznie dziękuję pani Ani za namówienie nas do Vojty i tak wspaniałe, profesjonalne prowadzenie naszego synka:)
Cytować
#29 Andrzej 2017-08-09 13:55
Widać, że niesienie pomocy innym, młodszym i słabszym jest Waszą życiową misją. Takich ludzi cenię najbardziej. Pozdrawiam.
Cytować
#28 Magda 2017-07-07 13:29
Witam!
Jestem mamą 6-cio letniego synka, który od 4 lat uczęszcza w różnych zajęciach rehabilitacyjnych, które nie przynosiły oczekujących rezultatów.
2 miesiące temu trafiłam do Pani Izy Lewczuk, która posiada dużą wiedzę i doskonale przekłada ją na pracę z dziećmi, w sposób precyzyjny, wkładając przy tym dużo serca, co daje niesamowite efekty.
Z tygodnia na tydzień zauważam postępy u syna. Mój syn wychodzi z zajęć zadowolony i uśmiechnięty co do tej pory nie miało miejsca. W tej chwili dzięki zajęciom u Pani Izy jest spokojny, słucha poleceń, potrafi skoncentrować się przy wykonywanych zadaniach, zaczął wymawiać litery , bardzo chętnie chce wykonywać podobne zajęcia w domu.
Z czystym sumieniem polecam pracę z Panią Izą, która jest bardzo ciepłą i zarazem konkretna terapeutką z prawdziwym powołaniem, dzięki czemu jej metody przynoszą bardzo dobre efekty.
Dziękuję za pomoc i szczerze polecam!
Cytować
#27 Angelika 2017-07-05 08:59
Mama Ali. Ala miała niedotlenienia podczas porodu co zaskutkowalo wzmożonym napięciem, asymetria i zagietymi kciukami. Dowiedzieliśmy się o tym jak Ala skończyła 4 miesiące w szpitalu nikT nam O tym nie powiedział! Poszliśmy odrazu na rehabilitację i do marca nie było żadnych rezultatów. Zmiana na Panią Anie była najlepsza decyzją jaką mogliśmy podjąć. Od kwietnia do czerwca Ala nadrobienia wszystkie zaległości! Dziś paluszki są już wolne, nie chowa kciuków. Rozkłada ręce. Nie ma ruchów sprzężonych. Jestem bardzo wdzięczna Pani Ani! Rehabilitacja jest bardzo profesjonalna! Kontakt z dzieckiem i rodzicem bardzo fajny! Obecnie Pani Ania zleciła chodzić tylko 2 razy w miesiącu. Także od kwietnia do czerwca wszystko nadrobione! Ukłony dla Pani Ani! Pani Ania dobrała nam też świetnie buty dla Ali, która chodzi przy meblach :-) zdecydowanie polecam! I dziękuję!
Cytować
#26 Aneta 2017-06-26 08:34
Jestem mamą 4 letniego synka Bartosza, który urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową. Pragnę przekazać wielkie słowa uznania dla profesjonalizmu oraz poświęcenia Pani Ani i Pani Izy w terapii mojego synka. Pomimo nieprzechylnych diagnoz neurologa:skazany na wózek inwalidzki oraz psychologa z poradni psychologiczno-pedagogicznej : lekkie uposledzenie umyslowe. Mój 4 letni synek sam chodzi, biega, jezdzi na rowerze, pięknie mówi zadziwiając innych bogatym słownictwem, zna literki, umnie liczyć... . Wielkie podziękowania!!! Za niezwykłą pracę,za ogromne serce, za udzielone rady, które zmieniły nasze życie na lepsze.
Cytować
#25 Monika 2017-05-10 12:17
Witam!Jestem mamą 3 letniego synka który urodził się jako wcześniak po ciężkiej zamartwicy urodzeniowej.Do Pani Izy jeżdzimy 2 razy w tyg.z Mińska Maz.Warto jest jechać tyle km na godz zajęć bo efekty są niesamowite.Pani Iza to fantastyczna osoba z dużym doświadczeniem i wiedzą.Bardzo dużo nam pomogła.Nie tylko mojemu synkowi ale również i mi.Wspierała mnie i podnosiła na duchu jak załamywałam się psychicznie.Pomogła uzyskać środki finansowe na terapię mojego dziecka bo nie dalibyśmy rady opłacić synowi zajęć.Jestem jej ogromnie wdzięczna za pomoc.Pani Iza to anioł nie człowiek mogę na nią liczyć o każdej porze dnia i nocy.Nigdy mnie nie zawiodła.Dzięki niej mój syn robi mega postępy a niepełnosprawność zostawiamy daleko w tyle.POLECAM Ciocie Izę z całego serca bo to najlepszy terapeuta jakiego znam!!!
Cytować
#24 Renata 2017-03-15 07:46
Iza, Ania i Madzia. Niesamowite osoby, z empatią, cierpliwością i charyzmą i ogromną wiedzą. Prezentują bardzo dobre podejście zarówno do dziecka, jak i rodziców. Są cierpliwe, a mimo to konkretne. Realizują wszystkie zamierzone względem dziecka cele. Mają super sprzęt rehabilitacyjny oraz super pomoce dydaktyczne. Szczerze polecam!!!
Cytować
#23 Mariola 2016-12-21 21:46
Witam,
byłam z 2-letnim synkiem u Izy na konsultacji, na której pokazała nam potrzebne ćwiczenia, aby synek przestał obgryzał wargi. Po ok. 2 tygodniach ćwiczeń problem zniknął ;).
Dziękujemy za pomoc!
Cytować
#22 Martyna 2016-07-06 17:21
Witajcie! To może teraz ja opowiem o mojej córci Lence u której po porodzie lekarze zdiagnozowali przepuklinę oponowo-rdzeniową. Przy tej wadzie występuje niedowład kończyn dolnych i najczęściej szpotawość stóp. U mojej gwiazdeczki była to prawa noga w której po wyjściu ze szpitala nie było żadnych oznak ruchu. Natomiast lewa nóżka od bioderka wchodzi w zewnętrzna rotację. Dodam jeszcze że prawe bioderko jest podwichnięte.
Minęło już pół roku jak jeździmy na rehabilitację do pani Ani ćwicząc metodę vojty. Pamiętam pierwszą godzinę gdy nam powiedziała 'tylko vojta' Lena miała jeszcze gips nałożony sięgający aż do pampersa, bo dzień wcześniej byliśmy na wizycie u dr Pietrzaka naszego ortopedy który też stwierdził długotrwałe leczenie szczególnie taj szpotawej stopy. Co dzień ćwiczę z Lenką 4 razy dziennie Vojtę bo tylko tak mogę jej pomóc wiem to bo już widać poprawę, 3 tygodnie temu stała już do czworaków co zszokowało naszego pediatrę, a ortopeda powiedział że mamy doskonałego rehabilitanta gdyż stopa która była szpotawa nie wymaga już noszenia szyny. I dodam jeszcze że zaczęła ruszać paluszkami co mnie ogromnie cieszy:)
Dzięki pani Ani nasza niunia ma szansę na normalne życie. Polecam wszystkim mamom. Uwierzcie że naprawdę warto!
Cytować
#21 Emilka 2016-01-26 21:59
"Mamo już będę chciał jeździć do Cioci Izy,fajnie jest się uczyć literek".Nic dodać,nic ująć po prostu Ciocia Iza jest cudowna :)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież